Beschrijving
WOW, is het eerste wat we horen als er iemand naast deze parel staat….. niet gek, een Italiaans ontwerp in een Japans Jasje… de basis is een HONDA CRF Factory spec edition 2023-2024.
Alles wat je aan deze motor ziet is speciaal, vooral het geluid van de “dikke “500 cc tweetakt ( die overigens elektrisch gestart wordt ! ) Nieuwprijs van deze Italiaanse schone € 19.348.- !! zonder de opties zoals hier zijn gemonteerd, Titanium voetsteunen van Pro Works, alle bouten waar mogelijk titanium, schoepenband voor de zandbanen.
In wezen bestaat de Tomasini kit uit een carterset , zodat de inhoud van de CRF 450 in deze carters wordt gemonteerd, deze carters zijn voor een 2 takt dus cilinder set met uitlaat, injectie en zo dus een ready to race concept . Het indrukwekkende geluid van de 500 tweetakt ( om over de pk”s nog maar te zwijgen…………)
Als extra zit er nog veel bij:
User tool voor de injectie afstelling
Alle documentatie
Mengolie
complete plastic kit origineel
Tevens tegen meer prijs een complete WP Suspension SXS kit, voorvork en schokbreker ( welke op jou gewicht zullen worden geleverd ) Het betreft een :
XACT PRO 7548 SPRING FORK t.w.v. € 3299.91
XACT PRO 8950 SHOCK ABSORBER t.w.v. € 2199.90
WP holeshot device
Samen zo’n € 5500.– mag in één koop bij de motor voor € 3500.-